Jakne të ardhur nga Italia

Shitet nga: Bujari 23 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jaknen te ardhur nga Italia si dhe model per tregun Italian...
Cmimi i jaknes ne Itali eshte 140 euro,une e shes me lire 70 euro arsyeja eshte se nuk me pershtatet numri...
Numri i jaknes eshte "L"...

Kontakti ne Viber +37744-111-155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim