Jakne te markes ZARA

Shitet nga: Ardian 14 Krr 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jaknen nga Gjermania e markes ZARA.E paperdorur.
Numri XL.
E pershtatshme per stinen e vjeshtes dhe pranveres.
Cmimi sipas marreveshjes.
Telefonat: 049/398309 ; 045/301-807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim