Jakne

Shitet nga: Dgi 10 Nën 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jaknen shum te mir, e pa perdorur, e ardhur nga gjermanija, e shes me qmim shum te lir 15 euro ,shum e nxeht dhe vishet ne te dy anet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim