Këpucë Dimri Regatta Per Meshkuj Nr.46

Shitet nga: shkumbin 26 Dhj 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
shiten këpucet per meshkuj nr.46
jane te ardhura nga Anglia dhe jane te pa perdorura
arsyeja e shitjes eshte se jane numer shum i madh
Nr. i kontaktit ne whats app +37745546818
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim