Këpuc te paperdorura te ardhura nga gjermania

Shitet nga: Korab 18 Tet 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes kepuc te paperdorura te sapo ardhura nga gjermania jan me hekur perpara dhe numri i kepuceve esht 44 qmimi 75 euro ka edhe zbritje per me shum informata kontaktoni ne numrin e celularit 044 133 315 dhe mund te thirrni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim