Kat tesha

Shitet nga: kat tesha 13 Krr 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
shiten 3 pale kat tesha -seter -pantollona- te cilat nuk i baj dhe jane pothuajse te reja

nje pale jane ngjyr hiri e mbyllte
nje pale teget
nje pale ngjyr hiri me vija,
nr 50-52

cdo njera shitet me cmim 38 euro
per te trijat nje cmim me i lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim