Kati i teshave per femije 2-3 vjet

Shitet nga: Kosovare Ajvazi 23 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Kati i teshave per djem te moshes 2 dej3 vjeq tri pjesshe Setra e bardh. ,kemisha e bardh dhe pantollat e zi.jane shum te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim