Kepuc te ardhura nga europa

Shitet nga: Kpuca 02 Maj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes kepuca qizme patika per femij dhe te rritur te ardhura nga europa qmimi sipas marveshjes shes me copa dhe tgjithat komplet qmim ma i lir nese mirren t gjithat ,ka modele tjera qe sjon tpublikume .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim