Kepuce dimri gore-tex

Shitet nga: Halil 16 Tet 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes kepuc dimri shume te ruajtura pak te perdorura dhe jane rezistente ndaj ujit numri 42
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim