Kepuce prej lekure

Shitet nga: kepuc 08 Mar 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Kepucet , materiali lekure e forte e mire
numri i tyre 44
kan ardhur nga anglija , i shes shkaku i numrit
Telefon dhe viber +37744689044
cmimi 13euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim