Kepuce te reja nga Gjermania, lekure brenda dhe ..

Shitet nga: Bujar 13 Pri 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj


Shes nje pale kepuce meshkujsh te reja firma PAKROS, lekure brenda dhe jashte, per shkak te numrit te madh. kane kushtuar 130 € shiten per 80 €,

Per me shume info mund te thirrni ne kete numer tel. 049 338 923
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim