Kopaqkat adidas

Shitet nga: Albanit 13 Sht 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten kopaqkat adidas F10 dhe Jako,ngjyra e kuqe ne gjendje shum te Mir, mund te kontaktoni edhe ne viber,qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim