Lebron XI

Shitet nga: Shend 25 Jan 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Jane te perdorura pak, dhe te ruajtura. Mundeni me na shkrujt ne Viber +37744544149
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim