Lloje duksash

Shitet nga: mil 04 Jan 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten kto lloje duksash jane shum te bukur dhe kualitative.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim