Martinka nr 42

Shitet nga: Artoni 05 Shk 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
2 pare

numeer 41 dhe 42
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim