Merkuriallka dhe patika nike origjinall

Shitet nga: ilaz 13 Qer 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
merkuriallkat jane pak te perdorura por jane shum te ruajtura ndersa patikat jan te reja te pa perdorura
nese blihen veqmas merkuriallkat jane 30 euro,ndersa patikat jane 60 euro .Patikat jane nr 41 kurse merkuriallkat jan nr 39.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim