NIKE AIR Nr.44-45

Shitet nga: Nike Air 09 Mar 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten pumat NIKE AIR te ardhura nga Gjermania , jon 2-3 her tperdorne shum trujtne dhe numrin e kan 44-45. T interesuarit t lajmrohen ne numrin e dhene ose ne VIber. Qmimi i padiskutushem!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim