NIKE AIR YEEZY 2 TE REJA

Shitet nga: Blej online Online Shop 22 Mar 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten nike air yeezy 2 te reja te gjitha ngjyrat me çmim 80EURO COPA vlen te ceket se patiket jane plotesisht te reja dhe kemi te gjithe numrat
per me shume ju lutem qe te na kontaktoni ne kete link ne facebook dhe te na shkruani ne mesazh
https://www.facebook.com/pages/Online-shop-blej-online/1502912436662408
https://www.facebook.com/pages/Online-shop-blej-online/1502912436662408
https://www.facebook.com/pages/Online-shop-blej-online/1502912436662408

po ashtu kemi edhe shume veshmbathje te tjera ku ju ftoj te s hikoni ne faqen ne facebook!Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim