Nike Air Force One ( Zbritje dy numrat e fundit )

Shitet nga: Endrit 24 Tet 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   95 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Nike Air Force One - ne gjendje te re.

Numrat e fundit me zbritje = 41 dhe 43

Kontakto Viber : +37745409301
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim