Nike Jordan Bulls Basketball Tank Shirt Red White

Shitet nga: Jordan 24 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten dy maicat e basketbollit te madhesis "L"
Maicat jan origjinale dhe te paperdorura me tiketa.

Pres bleres serioz
per me shume info ne www.facebook.com/porosit.online.fr
30.00 € /cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim