Nike Tiempo

Shitet nga: Donat 22 Shk 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes dy par nike tiempo modeli nder me te rejat,kopaqkat jane te dores se pare dhe jane te reja te pa perdorura, te ardhura nga italia, nje par jane me thuma te hekrit,nr.44.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim