Orë sportive casio

Shitet nga: Lendrit 14 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Orë e mrakes casio shumë e pershtatshme per refera dhe sportist
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim