Ore SWATCH, CALVIN KLEIN dhe SEIKO 5.

Shitet nga: Bujar Hajra 22 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten 3 ore origjinale Swatch, Calvin Klein dhe Seiko. Pasi qe momentalisht posedoj ore tjeter dhe keto tri ore nuk i perdori atehere kam vendosur qe ti shes. Per orgijinalitetin e ketyre oreve garantoj personalisht. Ora Swatch ka nevoje per riparime te rrypave prandaj i shes me nje cmim shume modest krahasuar me vleren e tyre. Cmimi per cope eshte 20 euro por nese i bleni qe te tri atehere cmimi eshte 50 euro. Per dy ore cmimi eshte 30 euro. Me kontaktoni ne nr. 044403093.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim