PATIKA AMERIKANE UNDER ARMOUR

Shitet nga: Avni 08 Pri 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten patikat under armour te ardhura nga amerika,numer 45/46 ,shum te rujtne ,per perdorim te perditshem dhe per fitnes ,kane kushtuar 90 $ shiten vetem per 39 €

Mund te me kontaktoni edhe ne viber +37745553085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim