Patika

Shitet nga: Patika 17 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Nike mercurial nr 36-37-38-39-40-41-42-43-44 , mundeni me kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim