Patika

Shitet nga: Patika 01 Krr 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Humel nr 42-43-44-45 mundeni me kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim