Patika

Shitet nga: Patika 27 Shk 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Air max 2014 numer 40-41-42-43-44-45 , mundeni me kontaktu dhe ne viber, .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim