Patika

Shitet nga: Patika 27 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Nike air max 2014, 40-41-42-43-44-45 mundeni me
Kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim