Patika

Shitet nga: Pati 27 Shk 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Nike thea new, nr 40-41-42-43-44-45, Mundeni me kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim