Patika

Shitet nga: anonim 21 Shk 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Pumat Jon shum te Mira Dhe Te Ruajtura ,, Jon Te Sa Po Ardhura Nga Europa .. Mund Te Kontaktoni Ne Numrin E Telefonit Edhe Ne Viber ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim