Patika ADIDAS shum te bukura ( 100% Origjinal )

Shitet nga: Adidas 10 Mar 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes keto Patika ADIDAS numer 42.5 (dmth ben numri 42 por edhe numri 43)


Jan shum te bukura dhe shum te rehatshme per këmbën , Jane blere ne Gjermani 170 euro , i kam perdoruar shum pak ,dhe i kam rujt shum mire.


Shiten per arsyje se kam tjera tani dhe nuk i perdori gati kurr.

Jan pothuajse sikur te Reja *Keto jan vetem TAG:
Patika , Kpuca , Puma , Adidas , Nike , Jordan , Nike free , Nike jordan , Airmax , telefon , iphone , samsung , dell , hp , llaptop , kompjuter , Ps2 , Ps3 , Nikon , Canon , Amerika , Gjermania , Oregjinal , ADIDAS .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim