Patika Adidas Predator

Shitet nga: diar 17 Sht 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Patikat jane ne shitje dhe jane te reja dhe origjinale sapo te ardhura nga Holanda jane te paperdorura dhe posedojne numrin e kembes 37.5 . Rreth qmimit e bejme me marrveshje 👌🏻
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim