Patika Adidas nr.41.5

Shitet nga: Adidas 06 Maj 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten patikat adidas nr.41.5,jane pothuajse te reja dhe te pa perdorura.Jane te ardhura nga jashte.
Mundesi ndrrimi ne kete vlere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim