Patika Kappa

Shitet nga: Fisnik 29 Gsh 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patika kappa janë të ardhura nga Zvicrra.Numri i tyre është 40.Janë shum praktike dhe komode po ashtu edhe të përshtatshme për të ecur...
Qmimi i diskutueshëm, kërkojm bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim