Patika NIKE CR7 Mercurial per futsal te reja

Shitet nga: Beni 26 Pri 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patika Nike CR7 (Cristiano Ronaldo Nr. 7) per futboll te vogel, modeli NIKE CR7. Patikat jane te reja, te paperdorura dhe origjinale te blera ne Gjermani. Jane vetem nje pale ndersa numri eshte: EUR 42.5, US9, UK 8, CM 27 (centimeter).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim