Patika Nike

Shitet nga: Ardit 07 Pri 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patikat NIKE
Jane te perdorura
Jane ne gjendje te mire
Numri eshte 40
Materiali eshte shume i mire dhe jane shume te forta
Per me shume informata kontaktoni : ardit_inter1@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim