Patika Reebok Hexride by Yao Ming

Shitet nga: qendrim 22 Maj 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
shes Reebok te dizajnuara nga Yao Ming jan te ardhura nga Amerika dhe jan te veqanta se ska shum tprodhume ksi lloji jan me pomp mundeni mem shkru n'imell urgjent shiten me kit qmim 35 euro
.......................................
e-mail : qendrimkllokoqi@msn.com

viber . whatsapp :
+38649602758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim