Patika futbolli

Shitet nga: Arsim 07 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Janë adidas f50 (kopaqka) janë shumë të përshtatshme pë të luajtur futboll. Janë numer 38 dhe janë bler në Gjermani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim