Patika nike hypervenom

Shitet nga: Dorian 06 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten patika nike hypervenom origjinal te blera ne Gjermani, Jane numer 45 dhe jane per bari artificial.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim