Patika sportive Mercurial

Shitet nga: diar 16 Sht 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Patikat sportive mercurial jane ne shitje te cilat jane te sapoardhura nga Holanda dhe jane Origjinale ! Rreth qmimit e bejme me marrveshje ! Faleminderit per mirekuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim