Patika

Shitet nga: Patika 19 Pri 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Humell - nr 42-43-44-45 . mundeni me kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim