Patika

Shitet nga: Patika 19 Pri 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Hummel nr 45 mundeni me kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim