Patika

Shitet nga: Patika 26 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Air max , nr 40-41-42-43-44 mundeni me kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim