Patika

Shitet nga: Patika 09 Pri 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Air max 2014. Nr 40-41-42 mundeni me kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim