Patika

Shitet nga: Patika 07 Pri 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Nike Force 2014 nr 44-45-46 , mundeni me kontaktu dhe ne Viber ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim