Patika

Shitet nga: Patika 15 Maj 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Patika fitnesi, vrapimi etj, 40-41-42-43-44-45. Mundeni me kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim