Patika

Shitet nga: Patika 10 Mar 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Nike mercurial - nr- 40-41-42-43-44 Mundeni me kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim