Patika

Shitet nga: Albin 08 Pri 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Patika per futboll te ardhura nga Gjermania te firmes Nike dhe Adidas. Jan origjinal. Per me shum kontaktoni ne telefon ose viber +37745839733 Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim