Patikat DVS

Shitet nga: Art 16 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patikat DVS.

Jane te ardhura nga Amerika

Jane te perdorure shum pak

Jane sikur ne foto

Jane te ruajtur

Jane nr 40.5

Shes per arsye se nuk me bejn

Mund te thirni dhe ne viber +386 49 668 448

Qmimi i pa diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim