Patikat supra

Shitet nga: Argjend 21 Pri 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten patikat e markës "Supra" Patikat janë të reja dhe te mbathura me pak se dy here per shkak te numrit te vogël.Çmimi me te cilin jane blere është 70 € ndersa shiten për 25 €

nr:41
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim